Jesteśmy ekspertem w dziedzinie pielęgnacji skóry wrażliwej i problematycznej.
Na zaufanie naszych klientów pracujemy konsekwentnie od 1989r.
Absolutnym priorytetem wyznaczającym kierunek i sposoby działania są dla nas:

Międzynarodowe środowisko pracy
Prowadzenie innowacyjnych projektów
Możliwość rozwoju
Praca w gronie doświadczonych Managerów

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

specjalisty ds. marketingu

Twój zakres obowiązków:

  • – Realizacja strategii marketingowej marki
  • – Przygotowywanie materiałów marketingowych z zakresu offline oraz online we współpracy z agencją graficzną
  • – Obsługa firmowych social media, stron internetowych oraz realizacja pozostałych działań w obszarze social media (publikacja postów, plan treści, kampanie reklamowe,
  • – Pozycjonowanie, pisanie treści marketingowych etc.)
  • – Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi (agencje, drukarnie, media)
  • – Monitorowanie trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb klientów
  • – Sporządzanie i analiza raportów prowadzonych działań
  • – Zapewnienie poprawnej komunikacji między działem sprzedaży, exportu i marketingiem

Oczekujemy:

  • – Wykształcenia wyższego, preferowana specjalizacja Marketing/Ekonomia
  • – 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • – Znajomości branży kosmetyczne
  • – Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • – Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • – Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków w oparciu o dane z różnych źródeł
  • – Niestandardowego myślenia w kontekście wyzwań i rozwiązywania problemów
  • – Samodzielności i dokładności w działaniu

Oferujemy:

  • – Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • – Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań
  • – Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy

Oferty pracy prosimy wysyłać na adres kariera@mincerpharma.pl