LABORATORIUM DERMATOLOGICZNE

Mincer Pharma tworzy równocześnie linie, które odpowiadają na potrzeby różnych typów skóry. Każda linia jest precyzyjnie przemyślana w oparciu o najnowsze technologie.

Nasi eksperci opracowują zaawansowane receptury farmaceutyczne dające gwarancję skutecznego, a zarazem niedrażniącego działania.

Tworzymy wysokie standardy dla najbardziej wymagających typów skóry. Odpowiadamy na Twoje potrzeby.

DOŚWIADCZENIE I TRADYCJA W PRODUKCJI KOSMETYKÓW


Mincer Pharma powstała w 1989 roku, jako marka farmaceutyczna. Blisko 30 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym pozwoliło nam poznać i wdrożyć najnowsze technologie, zbudować profesjonalną bazę laboratoryjną i stać się ekspertem w dziedzinie pielęgnacji skóry. Bardzo istotne i pomocne były dla nas także opinie kobiet używających naszych kosmetyków na co dzień.

BEZPIECZEŃSTWO W FARMACJI I DERMATOLOGII


Połączenie dwóch światów: kosmetyki i farmacji do dziś owocuje wysoką jakością produktów, które wytwarzane są na bazach farmaceutycznych, a zawarte w nich składniki aktywne odznaczają się bezpieczeństwem stosowania i niezwykłą skutecznością. Niezmiernie ważne dla nas jest Państwa zadowolenie i zaufanie, dlatego każdy z produktów, zanim zostanie wprowadzony do sprzedaży, jest poddany skrupulatnym badaniom dermatologicznym.

ROZWÓJ I INNOWACJA KOSMETYKÓW


W naszych laboratoriach stworzyliśmy nowoczesne linie kosmetyków, odpowiadające na konkretne potrzeby różnych typów skóry. Jednak to nie wszystko. Mincer Pharma idzie z duchem czasów, dlatego jest na bieżąco z najnowszymi technologiami kosmetycznymi i twarzy światowe trendy. Nieustająco poszerza swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania i produkty.
Czytaj więcej

LABORATORIUM DERMATOLOGICZNE

Witamy w miejscu, gdzie Twoja skóra otrzyma to, co dla niej najlepsze. Mincer Pharma to laboratorium tworzące w tym samym czasie linie, które odpowiadają na potrzeby różnych typów skóry. Każda linia jest precyzyjnie przemyślana i funkcjonuje w oparciu o najnowsze technologie. Wszystko dlatego, że indywidualizm człowieka to nie tylko inny kolor oczu czy włosów, ale także różnorodność potrzeb, jaki sygnalizuje skóra.

To właśnie największy ludzki organ — skóra informuje o ogólnym stanie zdrowia i jest jednocześnie największą wizytówką. Rozumiemy, jak istotne jest to, by jej kondycja była nienaganna. Troska o skórę powinna zatem odbyć się dwutorowo – od wewnątrz przy skorzystaniu z bogactwa witamin zawartych w pożywieniu oraz od zewnątrz – przy pomocy specjalistycznych preparatów.

Nasi eksperci opracowują zaawansowane receptury farmaceutyczne dające gwarancję skutecznego, a zarazem niedrażniącego działania. Poświęcają oni mnóstwo czasu i energii – rzecz jasna przy wykorzystaniu aktualnej wiedzy oraz najnowszego dorobku technologicznego. Ich celem jest opracowanie produktów, których działanie odczujesz i dzięki nim zauważysz różnicę w kondycji swojej skóry.

Tworzymy wysokie standardy dla najbardziej wymagających typów skóry. Odpowiadamy na Twoje potrzeby, słuchając tego, co do powiedzenia ma Twoja skóra. Unikamy korzystania ze składników, które wywołują niepożądane działania w postaci podrażnień, uczulenia, swędzenia. Mincer Pharma to laboratorium piękna i zdrowia!